Výsledky badmintonového turnaje Nejvyššího soudu Tisk
Napsal Adam Dvořáček   

ZÁKLADNÍ SKUPINY

Skupina A Michal Mazanec Lukáš Míša Jan Kolba Milan Žondra výsledek
Michal Mazanec - 8:11, 11:13 11:2, 11:7 11:7, 11:1 2. místo
Lukáš Míša 11:8, 13:11 - 11:7, 9:11, 11:7 11:6, 11:5 1. místo
Jan Kolba 2:11, 7:11 7:11, 11:9, 7:11 - 11:5, 11:2 3. místo
Milan Žondra 7:11, 1:11 6:11, 5:11 5:11, 2:11 -
4. místo






Skupina B Jan Lasák Martin Kolář Milan Kocourek Martin Hromek výsledek
Jan Lasák - 11:7, 11:5 11:6, 11:6 11:2, 11:9 1. místo
Martin Kolář 7:11, 5:11 - 1:11, 2:11 4:11, 9:11 4. místo
Milan Kocourek 6:11, 6:11 11:1, 11:2 - 11:8, 11:5 2. místo
Martin Hromek 2:11, 9:11 11:4, 11:9 8:11, 5:11 - 3. místo






Skupina C Pavel Bednařík Milan Podhrázký Filip Glotzmann František Dolíhal výsledek
Pavel Bednařík - 4:11, 4:11 5:11, 5:11 2:11, 4:11 4. místo
Milan Podhrázký 11:4, 11:4 - 11:8, 12:10 6:11, 3:11 2. místo
Filip Glotzmann 11:5, 11:5 8:11, 10:12 - 4:11, 11:7, 3:11 3. místo
František Dolíhal 11:2, 11:4 11:6, 11:3 11:4, 7:11, 11:3 - 1. místo






Skupina D Hubert Horák Ondřej Zemandl Roman Krupica Pavel Zelený výsledek
Hubert Horák - 11:5, 11:2 11:5, 11:3 9:11, 11:6, 11:7 1. místo
Ondřej Zemandl 5:11, 2:11 - 3:11, 5:11 1:11, 2:11 4. místo
Roman Krupica 3:11, 5:11 11:3, 11:5 - 9:11, 5:11 3. místo
Pavel Zelený 11:9, 6:11, 7:11 11:1, 11:2 11:9, 11:5 - 2. místo






Skupina E Sylva Žondrová Michaela Bejčková Jana Půžová Pavla B. Procházková výsledek
Sylva Žondrová - 1:2 11:7, 11:1 0:2 3. místo
Michaela Bejčková 2:1 - 2:0 0:2 2. místo
Jana Půžová 0:2 0:2 - 1:11, 6:11 4. místo
Pavla B. Procházková 2:0 2:0 11:1, 11:6 - 1. místo




SEMIFINÁLE - FINÁLE MUŽI



Lukáš Míša





15:1, 15:14

Lukáš Míša



Pavel Zelený







15:8, 15:11

Jan Lasák

Jan Lasák





15:7, 15:11

Jan Lasák



Milan Podhrázký











Jan Lasák
František Dolíhal





15:6, 15:2

František Dolíhal



Milan Kocourek







15:10, 15:5

František Dolíhal

Hubert Horák




BOJ O III. MÍSTO:
Lukáš Míša: Hubert Horák
13:15, 20:18, 15:10
15:3, 15:7

Hubert Horák

Michal Mazanec






SEMIFINÁLE - FINÁLE ŽENY



Michaela Bejčková





Michela Bejčková

Sylva Žondrová







Pavla B. Procházková
Jana Půžová





Pavla B. Procházková


Pavla B. Procházková


3. MÍSTO
Sylva Žondrová